Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/q/i/u10611/public_html/_sub/mones/libraries/joomla/string/string.php on line 27

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /www/q/i/u10611/public_html/_sub/mones/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /www/q/i/u10611/public_html/_sub/mones/libraries/joomla/string/string.php on line 29
Prezentačný portál projektu MONES.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Úvod

Projekt MONES...

Je komplexným a robustným riešením pre monitorovanie parametrov životného prostredia v reálnom čase z meracích prístrojov a sond. Systém umožňuje zbierať údaje z veľkého množstva stacionárnych, ale aj mobilných meracích jednotiek, vizualizovať tieto údaje operátorovi a automaticky upozorňovať operátora na neštandardné hodnoty.

 • Komplexné riešenie a robustná architektúra
 • Jednoducho rozšíríteľný podľa potrieb užívateľa.
 • Redundancia zberu údajov.
 • Bezpečnosť komunikačných kanálov.
 • Užívateľsky intuitívne grafické rozhranie.
 • Dostupnosť na viacerých platformách.

Výskum infraštruktúry systému merania

Aktivita 1.1

Výskum technologickej infraštruktúry systému merania a hodnotenia nebezpečných stavov
Cieľ aktivity: Zlepšiť a optimalizovať technologické a komunikačné procesy, ktoré prebiehajú medzi jednotlivými prvkami technologickej infraštruktúry.

 
Viac

Výskum komunikačných technológií systému merania

Aktivita 1.2

Výskum komunikačných technológií a serverov systému merania a vyhodnocovania údajov
Cieľ aktivity: Zlepšiť a optimalizovať komunikačné procesy, ktoré prebiehajú medzi meracími jednotkami a centrom pre riadenie zberu údajov.

 
Viac

Výskum zberu, merania a vyhodnocovania údajov

Aktivita 1.3

Výskum zberu, merania a vyhodnocovania údajov s mobilnými a autonómnymi jednotkami.
Cieľ aktivity: Zlepšiť systém zberu, merania a vyhodnocovania údajov s mobilnými a autonómnymi jednotkami aplikáciou nových poznatkov výskumu.

 
Viac

Qintec a.s.

 • Priemyselná 5C
  917 01 Trnava
  Slovenská Republika
 • web: www.qintec.sk
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.